Na czym polega czytanie z dłoni?

Author: Share:
czytanie z dłoni

Czytanie dłoni, inaczej zwane chiromancją, jest praktykowane na całym świecie. Ma swoje korzenie w indyjskiej astrologii i rzymskim wróżeniu. Celem jest ocena charakteru lub przyszłości osoby poprzez badanie dłoni, analiza linii, które się na niej ukształtowały. W Polsce i na całym świecie jest to coraz bardziej popularne i coraz więcej osób korzysta z usług osób, które umieją wróżyć przyszłość z dłoni.

Popularna linia życia

Linia życia określa jak długo będziesz żyć oraz jak wyglądać będzie Twoje życie. Linia życia zaczyna się w pobliżu kciuka i przesuwa się łukiem w kierunku nadgarstka. Odzwierciedla zdrowie fizyczne, ogólne samopoczucie i główne zmiany w życiu. Jej długość nie jest związana z długością życia. Podstawowe interpretacje są następujące: jeśli idzie ona blisko kciuka, oznacza to że jesteś często zmęczony. Jeśli jest mocno zaokrąglona, oznacza to że jesteś osobą pełną energii. Gdy jest długa i głęboka, znaczy to że jesteś osobą witalną, jednak gdy jest krótka i płytka mówi to, że można Cię łatwo zmanipulować. Kiedy przybiera kształt półokręgu oznacza to, że jesteś osobą silną i entuzjastyczną. Jeśli linia idzie prosto i blisko krawędzi dłoni, oznacza to że jesteś ostrożny, jeśli chodzi o relacje z drugą osobą. Jeśli jesteś właścicielem wielu linii życia, posiadasz dodatkową witalność. Gdy twoja linia życia jest przerwana, wróży to nagłą zmianę stylu życia.

Co oznaczają linie na dłoni?

Istnieje przekonanie, że linie na dłoniach potrafią bardzo wiele o Tobie powiedzieć, o cechach charakteru, umiejętnościach, uczuciach i predyspozycjach o których nawet możesz nie mieć pojęcia. W chiromancji uważa się, że: w przypadku kobiet prawa ręka jest tym, z czym się urodziłeś, a lewa to to, co zgromadziłeś przez całe życie. W przypadku mężczyzn jest odwrotnie. Lewa ręka jest tym, z czym się urodziłeś, a prawa to, co zgromadziłeś przez całe życie. Niektórzy twierdzą, że lewa ręka pokazuje potencjał i to, co może się zdarzyć, ale niekoniecznie to, co zdarzy się na pewno. A różnica w rękach może oznaczać, że ktoś podejmuje lub zamierza podjąć działania, które zmienią jego życie. Linie na twoich rękach mogą mieć przerwy lub mogą być krótkie, ale na pewno posiadasz co najmniej trzy z nich. A są to: linia serca, linia głowy, linia życia oraz linia losu, którą mają tylko niektórzy.

co oznaczają linie na dłoni

Czy czytanie z dłoni rzeczywiście działa?

Chiromancja w rozumieniu czytania dłoni lub przewidywania z dłoni polega na poznaniu osobowości, fortuny i przyszłości danej osoby poprzez analizę jej rąk. Czytając z linii na dłoni, analizując ich kształt, długość i głębokość możemy odczytać cechy charakteru danej osoby, jakie ma zdrowie, bogactwo, mądrość, na jakim etapie kariery jest, co się dzieje w jej życiu miłosnym i wiele innych aspektów. Czytanie z dłoni ma swoje korzenie w astrologii indyjskiej, chińskiej oraz wróżbiarstwie Romów. Ze starożytnych zachowanych fresków w ruinach Indii i słów przekazanych przez braminizm, możemy stwierdzić, że chiromancja była wówczas bardzo popularna w Indiach. W Chinach chiromancja ma również długą historię. Od czasów dynastii Zhou, która istniała około trzy tysiące lat temu, była praktykowana i bardzo popularna. Wiele osób wierzy, że linie na dłoni mogą określać ich życie i uczęszczają do osób, które się tym zajmują by poznać swoją przyszłość. W internecie możemy przeczytać o wielu przypadkach, u których wywróżenia z dłoni spełniły się i wyczytana przyszłość, stała się rzeczywistością.

Mogą Ci się także spodobać