Pomysł na randkę – gdzie zabrać ukochaną osobę

Author: Share:
pomysl na randke

Randkowanie przede wszystkim kojarzy się z początkiem związku, kiedy to jednej i drugiej stronie bardzo zależy aby zaprezentować się jak najlepiej i rozkochać w sobie drugą osobę. Jednak chodzenie na randki w długim związku jest bardzo ważne. Jest to jednym z kluczy do utrzymania iskry przy życiu w długotrwałym związku. Warto raz na jakiś czas zaplanować randkę dla ukochanej osoby, a dzięki temu poczuje się ona wyjątkowo. Dasz jej znać, że zależy Ci na niej tak samo mocno jak na początku tworzenia relacji. Często jednak po prostu nie wiemy gdzie możemy zabrać swoją drugą polówkę.

Pomysły na randkę w dużym mieście

Planowanie randki w dużym mieście może okazać się trudniejsze niż Ci się wydawało na początku. Jest wiele miejsc gdzie można by w fajny sposób spędzić czas. Wiele zależy od tego co lubicie. Zacznijmy klasycznie od kolacji w jakieś romantycznej restauracji. Jeśli nie wiesz na jaki lokal się zdecydować, podpytaj swojego partnera, albo partnerkę jaką kuchnie lubi najbardziej albo czy jest coś czego jeszcze nie kosztowała, a bardzo chciałoby spróbować. Równie dobrym pomysłem na randkę w szczególności dla kobiety jest zabranie jej do spa albo na masaż. Wspólne zabiegi w spa, albo masaż dla par jest bardzo romantyczny i na pewno spodoba się Twojej ukochanej. Trochę innym, ale równie dobrym pomysłem na rankę w dużym mieście jest wybranie się na degustacje wina. Winnice to fajne miejsca do zwiedzania, które mają swój uroczy i romantyczny klimat. Jest to ciekawe, jednocześnie niecodzienne, a co za tym idzie, również wyjątkowe. Każda propozycja jest dobra, ważne by przejąc inicjatywę i zaskoczyć swojego partnera.

Randka w domu – co przygotować

Jeśli jednak nie stać Cie na zabranie drugiej połówki na randkę do restauracji czy do spa, możesz równie dobrze zaskoczyć ją przygotowując randkę w domu. Przygotowanie romantycznej randki w domu jest naprawdę bardzo proste. Po pierwsze naszykuj pyszny posiłek, jeśli nie posiadasz żadnych zdolności kulinarnych możesz zamówić coś na wynos. Po drugie warto w domu stworzyć romantyczną atmosferę. Zapal świecę, naszykuj nakrycie i włącz nastrojową muzykę. Wspólne szykowanie takiej kolacji może okazać się równie dobrym pomysłem na spędzenie randki w domu. Wspólne gotowanie może być naprawdę romantyczne i pociągające. Na rozwianie nudy w związku można również przygotować wspólny wieczór gier i zabaw. To fanatyczny sposób na spędzanie wspólnie czasu, naszykuj do tego wino i romantyczna randka gotowa. Jeśli oboje lubicie rywalizację i spędzanie czasu aktywnie możesz w swoim domu stworzyć pole do minigolfa. Minigolf to częsty wybór na rankę, ale nie zawsze mamy możliwość pójść na mini pole golfowe. Dlatego też możemy plac do mini golfa stworzyć w domu. Jest to bardzo kreatywne zadanie, jeśli przygotujesz coś takiego dla ukochanej osoby na pewno poczuje się wyjątkowo i będzie zaskoczona. W ten sposób można pięknie wyrazić uczucia, starając się uszczęśliwić drugą połówkę, pokazujemy jej jak bardzo nam na niej zależy oraz ile dla nas znaczy.

pomysły na randkę

Pomysł na nietypową randkę

Spójrzmy prawdzie w oczy, ciężko jest wymyślić pomysł na nietypową randkę. Ale nie jest to nie możliwe. Jeśli długo jesteś ze swoim partnerem, wiesz co lubi i jakie ma zainteresowania. Jeśli oboje lubicie zagadki i kręci was tajemnica to fantastycznym pomysłem będzie wybranie się do escape room, które są w tym momencie prawie w każdym większym mieście. W zależności od waszych zainteresowań możecie wybrać inną historię. Pomysłem na nietypową randkę dla par, które lubią aktywność fizyczną i rywalizację może być wybranie się na ściankę wspinaczkową albo kręgle. To miejsca gdzie można aktywnie spędzić czas, a zdrowa rywalizacja dodaje pikanterii w związku. Wszelakiego rodzaju kursy to również świetny pomysł na randkę, np.: kurs gotowania, zbliży was do Siebie, a przy okazji będziecie mogli odkryć swoje talenty. Pomysłem na skrajnie nietypową randkę może skok ze spadochronem.

Mogą Ci się także spodobać