O czym rozmawiać z dziewczyną?

Author: Share:

Ludzie są różni. Pewni siebie, wstydliwi, temperamentni, zamknięci w sobie… Wszystkie te cechy wpływają na naszą otwartość i odpowiednią komunikację. W każdej relacji, jej podstawą jest komunikacja. Bez wspólnych rozmów ciężko zrozumieć drugą osobę i poznać ją. Co zrobić, gdy brakuje nam odwagi na wylanie emocji i bycie sobą? Gdy płeć przeciwna nas zawstydza, ale bardzo nam na niej zależy?

Jak zacząć rozmowę?

W dzisiejszych czasach niestety łatwiej jest nam okazywać uczucia przez internet. Wiele osób pisząc przez aplikacje internetowe jest bardziej wylewnych niż w rzeczywistości. Takie osoby nie potrafią rozmawiać twarzą w twarz, natomiast pisanie wychodzi im lepiej niż mówienie. Dzieje się tak, ponieważ pisząc z drugą osobą nie widzimy jej reakcji, która normalnie mogłaby nas wprawić w zakłopotanie. Pisanie jest ratunkiem dla osób wstydliwych, ponieważ mają więcej czasu na przemyślenie tego co chcą powiedzieć. Warto jednak przełamywać swoje słabości i próbować rozmawiać normalnie, ponieważ jeżeli planujemy poważną relację z daną dziewczyną, warto pokazać się jej z jak najlepszej strony. Jak zacząć rozmowę, gdy mamy w głowie tysiąc myśli, a gdy przychodzi co do czego nie potrafimy wydusić nawet słowa?

Na początku przestańmy się stresować! Ona nas przecież nie zje! Dla wielu dziewczyn nieśmiałość u mężczyzn jest bardzo uroczą cechą, dlatego nie bójmy się mówić i popełniać błędów. Ona też się stresuje, jeżeli rozmawia z chłopakiem, który jej się podoba. Dlatego głowa do góry – przecież każdy od czegoś zaczyna! Jeżeli jesteście razem np. na imprezie, podejdź (niby przypadkiem), uśmiechnij się i np. zapytaj skąd zna gospodarza i daj jej chwilę na rozgadanie się. Taki początek rozmowy na pewno pociągnie za sobą kilka nowych tematów, ponieważ we dwoje znacie tę samą osobę, z którą z pewnością wiąże się masa historii.

O czym rozmawiać? Przykładowe tematy do rozmowy z dziewczyną?

Gdy uda Ci się już zagadać postaraj się naturalnie wytrwać w tym jak najdłużej. W końcu na ten moment najbardziej Ci na tym zależy więc nie uciekaj za szybko. Po każdej swojej odpowiedzi staraj się zadawać nowe pytanie, żeby znaleźć w końcu wspólny temat, w którym wyczujesz, że oboje czujecie się swobodnie. Pamiętaj, że ludzi zbliża to, co ich łączy, dlatego jeżeli np. chodzicie razem do szkoły, czy pracy – rozmawiaj o szkole i pracy! Oczywiście nie za długo, aby się nie znudzić. Warto zapytać dziewczynę o jej zainteresowania i co robi w wolnym czasie.

Jak rozmawiać z dziewczyną?

Jak rozmawiać z dziewczyną, która nam się podoba, aby uniknąć niezręcznej ciszy? Wielu mężczyzn pragnie czym zaimponować kobiecie. Najczęściej jest to imponowanie samochodem lub kasą. Niestety nie na wszystkie kobiety działa taki sposób. Dziewczyny inteligentne, myślące nie interesują się grubością ich portfela, a tym, czy mają coś w głowie. Przy rozmowie z kobietą nie należy kłamać, ponieważ szybko Cię wyczuje i skreśli jeszcze zanim wejdziecie na wyższy poziom. Bądź sobą i mów jej samą prawdę. Mężczyźni bardzo lubią imponować kobietom, niestety szybko popadają w kłamstwa, ponieważ widzą, że na początku to działa. Jeśli chcesz być bardziej interesującym bez okłamywania i wymyślania musisz się rozwijać. Kobiety lubią jak facet ma hobby lub rozwijającą pracę. Buduj swoją osobowość, a będziesz w stanie zaimponować dziewczynie swoją zwykłą, szarą codziennością.

O czym nie wypada rozmawiać na pierwszej randce?

Istnieje kilka tematów, których nie powinno się poruszać na pierwszej randce, ponieważ możemy zostać skreśleni już na samym początku. Czasem jedna głupia uwaga może wszystko zniszczyć. W nerach i stresie nie zawsze towarzyszy nam rozsądek, dlatego nie warto poruszać tematów zdrowotnych, politycznych i religijnych. Płachtą na byka może okazać się wzmianka o byłych i swoich seksualnych podbojach. Tak samo poruszając kwestię upodobań seksualnych i swoich doświadczeń w łóżku z innymi kobietami. Dziewczyny bardzo tego nie lubią.

Mogą Ci się także spodobać